Dziś odbyły się rejonowe eliminacje XLVII edycji konkursu recytatorskiego "Pięknie być człowiekiem". Tegoroczna edycja konkursu przebiega pod hasłem "Świat nie jest taki zły, czyli codzienność z uśmiechem". Dziś wystąpiło 38 recytatorów w I kategorii wiekowej (klasy I - III). Jury nagrodziło i wyróżniło łącznie ośmioro recytatorów, którzy otrzymali karty prezentowe do sieci EMPIK. Ci, którzy zajęli pierwsze i drugie miejsca pojadą na finał konkursu do Płocka. Finał odbędzie się 13 czerwca. Jutro zaprezentują się recytatorzy z II kategorii (klasy IV-VI).
I miejsce – Nadia Strębska
II miejsce – Józef Kulig
III miejsce – Maja Augustyniak i Wojciech Kotkowski
Wyróżnienia – Amelia Andrzejewska, Adam Lach, Blanka Szymańska, Maksym Matuszewski









